#65
Ujj Zsuzsi (1959)

Pöttyös I-IV., 1985

ezüst zselatin nagyítás
12,5x9 cm/db
jelezve hátoldalon: Ujj Zsuzsi
(ouvre kat.sz.: 9-12)
Kikiáltási ár: 240 000 Ft