#67
Ujj Zsuzsi (1959)

Tanulmány az Öleshez II. (a,b), 1986

ezüst zselatin nagyítás
12,5x9 cm/db
jelezve hátoldalon: Ujj Zsuzsi
(ouvre kat.sz.: 76)
Kikiáltási ár: 90 000 Ft