Váli Dezső (1942)

Enterior a századfordulón, 1977-1986

olaj, farost
53x37,5 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 77 1986
Proveniencia: Korábban Németh Lajos művészettörténész tulajdonában volt.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft