III. Árverés • Művek a XX. század második feléből
#4
Váli Dezső (1942)
Enterior a századfordulón
, 1977-1986
olaj, farost
53x37,5 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 77 1986
Proveniencia: Korábban Németh Lajos művészettörténész tulajdonában volt.
Kikiáltási ár:
600 000 Ft