Váli Dezső (1942)

Különös műterem, 2007

olaj, farost
60x60 cm
Jelezve jobbra lent: VÁLI D 07
A/2007/03
Kiállítva: Aulich Art Galéria, Budapest, 2007
Kikiáltási ár: 650 000 Ft