VII. ÁRVERÉS • KOLLÁZS, FOTÓ, KONCEPT • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
Veres Júlia (1951)
Kondenzált képregény
, 1974
ezüst zselatin nagyítás
30x21 cm
Jelezve hátoldalon: Veres Júlia
Kikiáltási ár:
180 000 Ft