Veszely Ferenc (1945)

Ady > Mona Lisa, 1972

olaj, szita, vászon
120x81 cm
Jelezve hátoldalon: Veszely
Kiállítva: Veszely, Studió Galéria, Budapest, 1976
Kikiáltási ár: 650 000 Ft