Veszely Ferenc (1945)

Bőség, 1972

olaj, szita, vászon
71x101 cm
Jelezve hátoldalon: Veszely
Kiállítva: VESZELY, STUDIÓ GALÉRIA, Budapest, 1976
Művésztelepi Galéria, Szentendre, 2009
Újbuda Gléria, Budapest, 2012
Kikiáltási ár: 700 000 Ft