XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#29
Ádám Zoltán (1959)
Ima
, 1987
olaj, vászon
70x60 cm
jelezve jobbra lent: Ádám Zoltán 87
Kikiáltási ár:
320 000 Ft