VI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
Zuzu-Vető (Méhes Lóránt és Vető János)
Mátrix holnapelőtt
, 1985
olaj, tempera, papír
47x62 cm
Jelezve jobbra lent: ZUZU Kína
Kikiáltási ár:
320 000 Ft