XII. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
#12
Almásy Aladár (1946)
Fésülködő fokhagymazseni
, 1992
tus, akvarell, papír
33x43 cm
jelezve balra lent: Almásy Aladár 1992
Kikiáltási ár:
80 000 Ft