I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
Koncz András (1953)
Mindig jelek
, 1975
kollázs
40x32 cm
jelezve jobbra lent: Koncz András
Kikiáltási ár:
200 000 Ft