Koncz András (1953)

Györgyi, 1976

olaj, vászon
80X60 cm
Jelezve Balra lent: Koncz
Kiállítva: Kreativitás, Józsefvárosi Galéria, 1976
Rózsa Presszó, Ernst Múzeum, 1989
Az avantgarde 35 évente újjászületik, Neon Galéria, 2014
Kikiáltási ár: 900 000 Ft