I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#1
Bálint Endre (1914-1986)
Szoborrá válva
, 1979
olaj, fotó, kollázs, karton
17x30 cm
Jelezve balra lent: Bálint 79
Kikiáltási ár:
80 000 Ft