Bátai Sándor (1955)

Fej, 2014-15

olaj, karton
70x50 cm
Jelezve hátoldalon: Bátai Sándor
reprodukálva:
Szeifert Judit: Bátai Sándor, Magyar Műhely Kiadó, 2015
Kikiáltási ár: 200 000 Ft