XVI. ÁRVERÉS • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Bátai Sándor (1955)
Fej
, 2014-15
olaj, karton
70x50 cm
Jelezve hátoldalon: Bátai Sándor
reprodukálva:
Szeifert Judit: Bátai Sándor, Magyar Műhely Kiadó, 2015
Kikiáltási ár:
200 000 Ft