IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
Brauer Arik (1929)
Das Bewegunszeug (Morgenrot portfolio)
, 1974
litográfia
65x41 cm
Jelezve jobbra lent: Brauer
16/100
Kikiáltási ár:
120 000 Ft