IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#1
Czóbel Béla (1883-1976)
Házak a fák között
pasztell, grafit, papír
46x59 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár:
600 000 Ft