Bernáth/y Sándor (1949-2012)

Mi folyik itt?, 1973 körül

olaj, vászon
120x170 cm
jelezve hátoldalon: Bernáth/y
reprodukálva:
1982 SCHWARZ AUF GEIL 72’82’ – FERENCVÁROSI PINCEGALÉRIA, BUDAPEST

A szentendrei Vajda Lajos Stúdió antológia (szerk.: Novotny Tihamér és Wehner Tibor), Szentendre, 2000
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft