Kelemen Károly (1948)

Grüner Kőnig (Zöld király), 1982

olaj, vászon
50x55 cm
Jelezve hátoldalon: Kelemen
1987 Neue Sensibilität, Ungarische Malerei der 80er Jahre, Villa Merkel, Esslingen (katalógusban reprodukálva)

Kikiáltási ár: 950 000 Ft