Bukta Imre (1952)

Öreg gyümölcsös, 2000

olaj, gyufaszál, fa
60x100 cm
jelezve jobbra lent: Bukta
Reprodukálva: Bukta Imre, A38, 2006
Kikiáltási ár: 680 000 Ft