Altorjai Sándor (1933-1979)

Űrséta, 1967

olaj, újságfotó, farost
40x50 cm
Jelezve jobbra lent: Altorjai S.
Reprodukálva: Altorjai Sándor életműkiállítás katalógusában, Műcsarnok, Budapest, 2003 (szerk.: Beke László, Dékei Krisztina)
Kikiáltási ár: 800 000 Ft