#12
Baranyay András (1938-2016)

Mészárszék, 1965

olaj, vászon
110x100 cm
Jelezve hátoldalon: Baranyay A.
Reprodukálva: Baranyay András, Ernst Múzem, Budapest, 1998
Kikiáltási ár: 900 000 Ft