Csiky Tibor (1932-1989)

Kontrasztok A, 1971

polírozott bronz
15,8x21,7x2,8 cm
1971 TIT Természettudományi Stúdiója, Budapest
1975 Jósa András Múzeum, Nyíregyháza
1994 Cs.T. életműkiállítás, Magyar Nemzeti Galéria (katalógusban reprodukálva 71/11 sz.)
Reprodukálva:
Hajdu István: Csiky Tibor, Képzőművészeti Alap Kiadója, 1979
Jelezve oldalt: Csiky
Kikiáltási ár: 600 000 Ft