Pauer Gyula: Terv és minták pszeudo falburkolatokhoz (1972 körül )

Pauer Gyula (1941-2012)

Terv és minták pszeudo falburkolatokhoz, 1972 körül

olaj, papír
21x30 cm/db
6 db. pszedo felület rajzlapokra ragasztva
Szerepel: PAUER (SZERK.: SZŐKE ANNAMÁRIA), MTA MŰVÉSZETTÖRTÉNETI KUTATÓINTÉZET, 2005.
Szjsz 132
jelezve laponként: Pauer
Kikiáltási ár: 360 000 Ft