I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
Tót Endre (1937)
Üzenet: Ne felejtsd
, 1972
írógépelés, pecsét, karton
10,5x15 cm
Jelezve pecséttel jobbra lent: Tót Endre
Kikiáltási ár:
180 000 Ft