I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
feLugossy László (1947)
Csontváry emlékére
, 1978
ezüst zselatin nagyítás, dokubrom papír, színezve
26x19,5 cm
jelezve hátoldalon: feLugossy
Kikiáltási ár:
100 000 Ft