I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#74
#76
#75
Fenyvesi Tóth Árpád (1950-2014)
Cím nélkül (Keresztrejtvény)
, 1975
tus, letraszet, papír
20,5 x 29,4 cm
jelezve jobbra lent: fenyvesi Tóth Árpád
Kikiáltási ár:
150 000 Ft