I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#73
#75
#74
Méhes Lóránt (1951)
Mozaik
, 1987
tempera, filctoll, papír
45x45 cm
Jelezve jobbra lent: Zuzu
Kikiáltási ár:
190 000 Ft