#12
Fónyi Géza (1899-1971)

Halászat, 1950-es évek

olaj, vászon
110x71 cm
Jelezve jobbra lent: Fónyi
Hátoldalon a Műcsarnok kiállítási cédulája
Kikiáltási ár: 190 000 Ft