Orosz János (1960-2013)

Barna szék, 1962

olaj, farostlemez
60x50 cm
Jelezve jobbra lent: Orosz János 1962
Kiállítva: 1963 Orosz János egyéni kiállítása, Ernst Múzeum, Budapest
Kikiáltási ár: 180 000 Ft