IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#1
Frank Frigyes (1890-1976)
Antennás házak - Naplemente
, 1929
akvarell, papír
43x61 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 29
Kikiáltási ár:
280 000 Ft