IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#27
#29
Gémes Péter (1951-1996)
Fény-rács
, 1990
litográfia
60x41 cm
Jelezve jobbra lent: Gémes '90
18/80
A Natura Morte mappából.
Reprodukálva: Gémes Péter, Műcsarnok, Budapest, 2000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft