Gémes Péter (1951-1996)

Fény-rács, 1990

litográfia
60x41 cm
Jelezve jobbra lent: Gémes '90
18/80
A Natura Morte mappából.
Reprodukálva: Gémes Péter, Műcsarnok, Budapest, 2000
Kikiáltási ár: 120 000 Ft