Giricz Máté (1975)

Hatás, 2004

akril, vászon
80x100 cm
jelezve hátoldalon: Giricz Máté
2004 Barabàs Villa Galéria, Budapest
2006 Körmendi Galéria, Budapest (katalógusban reprodukálva)
2007 Artner-palota, Sopron
2015 Kunsthaus, St. Margethen, Svájc
2016 Esztergomi Vármúzeum Rondella Galéria, Esztergom
Kikiáltási ár: 420 000 Ft