IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#45
#44
Gulyás Gyula (1944-2008)
Március 15. - Hommage a Endre Tót 1972
, 1983
szitanyomat
70x50 cm
Jelezve jobbra lent: Gulyás 83
23/36
Kikiáltási ár:
130 000 Ft