IX. ÁRVERÉS • FESTMÉNY, GRAFIKA • MŰVEK A XX. SZÁZADBÓL
#44
#46
#45
Pauer Gyula (1941-2012)
Pszeduo kocka
, 1987
olaj, karton
53x41 cm
Jelezve lent: Pauer 87
Kikiáltási ár:
280 000 Ft