Kortársak, 1958

olaj, farost
40x50 cm
Jelezve balra lent: Gyarmathy T. 958
Életmű szám: 58/7.
Kiállítva: Temesvári Szépművészeti Múzeum, 2011
Kikiáltási ár: 280 000 Ft