Vajda Júlia (1913-1982)

Kör II., 1978

olaj, farost
60x60 cm
Jelezve hátoldalon: Vajda Júlia
Reprodukálva: Vajda Júlia, Balassi Kiadó, 2004 (Kozák Gyula és Soóky Andrea szerk.)
Kikiáltási ár: 650 000 Ft