III. Árverés • Művek a XX. század második feléből
#4
Vajda Júlia (1913-1982)
Kör II.
, 1978
olaj, farost
60x60 cm
Jelezve hátoldalon: Vajda Júlia
Reprodukálva: Vajda Júlia, Balassi Kiadó, 2004 (Kozák Gyula és Soóky Andrea szerk.)
Kikiáltási ár:
650 000 Ft