Marosán Gyula (1915-2003)

Kompozíció, 1958

akvarell, tus, papír
33x47 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán 958
Proveniencia: Pán Imre párizsi gyűjteményéből (hátoldalon igazolás)
Kikiáltási ár: 220 000 Ft