I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#35
Pauer Gyula (1941-2012)
Pszeudo-manifesztum
, 1970
xerox
56x36 cm
jelezve hátoldalon: Pauer és a Pauer Studio pecsétje
Kikiáltási ár:
80 000 Ft