I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
#71
#73
#72
Collage II.
, 1981
olaj, tempera, kollázs karton
30x60 cm
Jelezve jobbra lent: HT ‘981
Kikiáltási ár:
220 000 Ft