I. Árverés • Grafika, fotó, koncept • Művek a XX. század második feléből
Bukta Imre (1952)
Üvegharangok
, 1983
szitanyomat, papír
40x56 cm
jelezve jobbra lent: Bukta Imre
33/35
Kikiáltási ár:
80 000 Ft