III. Árverés • Művek a XX. század második feléből
Bukta Imre (1952)
Öreg gyümölcsös
, 2000
olaj, gyufaszál, fa
60x100 cm
jelezve jobbra lent: Bukta
Reprodukálva: Bukta Imre, A38, 2006
Kikiáltási ár:
680 000 Ft