Jakovits József (1909-1994)

Testvérharc (Forradalmi sorozat), 1956

ceruza, papír
30x21 cm
jelezve hátoldalon: Jakovits 1956
kiállítva:
1972 Magyar művészet a XX. században, Indiana University Art Museum, Bloomingham
1993 Forradalmi sorozat 1947-1956-1957, Balassi Kiadó Könyvesboltja, Budapest (katalógusban reprodukálva)
reprodukálva: Jakovits József emlékkiállítása, Ernst Múzeum, Budapest, 1996
Kikiáltási ár: 180 000 Ft