XVII. ÁRVERÉS (ONLINE) • MŰVEK A XX. ÉS A XXI. SZÁZADBÓL
Vaszkó Erzsébet (1902-1986)
Tájkép
, 1950-es évek vége
olajpasztell, papír
23x28 cm
jelezve balra lent: Vaszkó
Kikiáltási ár:
320 000 Ft