III. Árverés • Művek a XX. század második feléből
Lóránt János Demeter (1938)
Vízben
, 1999
akril, karton
50x70 cm
Jelezve jobbra lent és balra lent: LJD 99
Kikiáltási ár:
320 000 Ft