Barcsay Jenő (1900-1988)

Dombok házakkal, 1943 körül

olajpasztell, karton
50x70 cm
jelezve jobbra lent: Barcsay
hátoldalon:
Szentendrei részlet
1933 körül
olaj, karton
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft