VII. ÁRVERÉS • KOLLÁZS, FOTÓ, KONCEPT • MŰVEK A XX. SZÁZAD MÁSODIK FELÉBŐL
Veres Júlia (1951)
Hajas Tibor
, 1973
ezüst zselatin nagyítás
17x11 cm
Jelezve hátoldalon: Veres Júlia
Kikiáltási ár:
120 000 Ft