III. Árverés • Művek a XX. század második feléből
Halász Károly (1946-2016)
Sötétkék forma 3. és 4.
, 1980 körül
akril, vászon
30x30 cm/db
Jelezve hátoldalon: Halász Károly
Kikiáltási ár:
280 000 Ft