III. Árverés • Művek a XX. század második feléből
#27
Kelemen Károly (1948)
Teddy holdfénypalettával
, 2001
olaj, vászon
120x110 cm
Jelezve hátoldalon: Kelemen
Kikiáltási ár:
750 000 Ft